marek78
sobota, 21 stycznia 2012, 17:06

Ruch Ryki wygrywa z Sępem Żelechów 3:2

W dzisiejszym meczu kontrolnym rozegranym w Sobolewie Ruch Ryki pokonał Sęp Żelechów 3:2. Do przerwy IV – ligowcy przegrywali 1:0, ale druga połowa już należała do nich. Wszystkie gole dla Ruchu strzelił zawodnik testowany, którego personaliów szkoleniowiec nie chciał zdradzić.

– Wynik nie jest najważniejszy. Myślę, że po dwóch tygodniach treningów pierwsza połowa była bardzo chaotyczna, ale też mieliśmy dużo sytuacji które marnowaliśmy i dlatego przegrywaliśmy 1:0. Druga połowa należała już do nas przeważaliśmy, będąc niemal cały czas w posiadaniu piłki. Z tej drugiej połowy spotkania można być już zadowolonym – powiedział nam  szkoleniowiec Ruchu Paweł Warda.

Skład Ruchu: Szlendak – Majek, Prządka, Sągol, zawodnik testowany – Witek, Jędrych, Piątkowski, Kępka, Sudowski – Sikora.

Ponadto grali: Jóźwik, Korda, Mateńka, Sadura, Mądry, Gransztof, Darnia, zawodnik testowany.

źródło: własne.