marek78
sobota, 14 stycznia 2012, 14:30

Sylwester Zdunek przechodzi do Omegi Stary Zamość

Sylwester Zdunek (poprzednio Stal Sanok) został nowym piłkarzem Omegi Stary Zamość. Zawodnik szybko doszedł do porozumienia z działaczami ze Starego Zamościa. Równie szybko działacze Stali Sanok ustalili warunki transferu zawodnika do Omegi. Stosowne dokumenty zostaną podpisane na początku przyszłego tygodnia.
Innym zawodnikiem, który jest w kręgu zainteresowań Omegi jest młody piłkarz Uniii Hrubieszów Mariusz Zając (r. 1994, obrońca) o czym nasz portal informował już wczoraj. W najbliższych dniach w klubie pojawi się jeszcze jeden zawodnik z wyższej ligi, ale nazwisko działacze Omegi trzymają narazie w tajemnicy.

źródło: omegastaryzamosc.pl / foto: stal1946sanok.futbolowo.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.