kamilkmiec
czwartek, 12 stycznia 2012, 23:49

Piłkarze Orląt Łuków wracają do zajęć

Dzisiaj odbył się pierwszy trening Orląt Łuków. Pod wodzą trenera Roberta Różańskiego trenowało 17 zawodników. W zajęciach uczestniczy: Włodzimierz Lisiewicz, Artur Gaj, Michał Purzycki, Sylwester Buga, Sebastian Matuszewski, Krzysztof Kierych, Kamil Kopeć, Michał Botwina, Maciej Kachniarz, Michał Gryczka, Jakub Bulak, Rafał Przeździak oraz piątka nowych graczy: napastnik Mateusz Fredo, obrońca Włodzimierz Wrzosek (obaj Sokół Adamów), lewoskrzydłowy Maciej Domański, ofensywny pomocnik Michał Osiak (obaj Dwernicki Stoczek Łukowski) oraz obrońca Mateusz Wysokiński (koniec wypożyczenia do Gręzovii Gręzówka). W takim składzie drużyna będzie trenować do rozpoczęcia obozu. Zgrupowanie jest przewidziane w terminie od 31 stycznia do 8 lutego 2012 w ośrodku nad Zalewem Zimna Woda.

Z zespołem treningi rozpoczął już kontuzjowany Artur Gaj, ale na razie są to lekkie zajęcia. Natomiast kostkę skręcił Norbert Osial i nie mógł wziąć udziału w dzisiejszych zajęciach. Inni nieobecni-usprawiedliwieni to: Mateusz Padysz, Kamil Marciniak, Łukasz Kiryło, Paweł Szlaski, Grzegorz Orzyłowski, Dariusz Solnica.

źródło: orleta.lukow.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.