caro
środa, 11 stycznia 2012, 17:18

Sebastian Brytan testowany przez Bałtyk Gdynia

Wychowanek Janowianki Janów Lubelski, Sebastian Brytan, stara się o angaż w Bałtyku Gdynia. 22-letni zawodnik od poniedziałku przebywa na testach szesnastej drużyny drugiej ligi zachodniej. Od sezonu 2008/2009 Brytan był graczem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, w barwach którego nie rozegrał jednak zbyt wielu meczów. Dlatego też jesienią powrócił do Janowa, lecz gra w czwartej lidze nie jest jego spełnieniem marzeń.

O tym czy Brytan znajdzie się w kadrze drugoligowca zadecydują przebyte testy, a ostateczny głos w sprawie piłkarza będzie miał trener Adam Topolski. Bałtyk Gdynia zajmuje obecnie 16. miejsce w II lidze zachodniej i broni się przed spadkiem.

źródło: własne/baltykgdynia.pl / foto: KSZO.net.pl

 .


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.