kamilkmiec
poniedziałek, 9 stycznia 2012, 17:40

Nakoulma zagrał w sparingu reprezentacji Burkina Faso

Prejuce Nakoulma, piłkarz Górnika Zabrze, wystąpił w towarzyskim meczu reprezentacji Burkina Faso przeciwko Gabonowi. Wypożyczony z GKS Bogdanka napastnik zagrał 45 minut i został zmieniony w przerwie. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Oprócz niego, w zespole zagrał inny piłkarz z polskiej ekstraklasy – Abdou Razack Traore z Lechii Gdańsk.

Obaj gracze są w kadrze Burkina Faso na Puchar Narodów Afryki, który od 21 stycznia będzie rozgrywany na boiskach Gabonu i Gwinei Równikowej.

źródło: 90minut.pl/własne.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.