marek78
niedziela, 8 stycznia 2012, 15:50

Orlęta Łuków w czwartek powrócą do treningów

Piłkarze Orląt Łuków, którzy po rundzie jesiennej są wiceliderem IV ligi i mają duże szanse na awans, rozpoczynają w czwartek przygotowania do rundy rewanżowej. Do końca stycznia zespół będzie trenował na swoich obiektach. Potem wyjedzie na obóz do Zimnej Wody. Ale tam też zawodnicy będą się czuć jak u siebie, bo miejsce zgrupowania znajduje się zaledwie 10 km od Łukowa. Przygotowania będą standardowe. – Hala, siłownia, basen, Orlik – wylicza Robert Różański, trener Orląt. Na razie w kadrze łukowskiej drużyny nie zanosi się na duże zmiany.

– Być może na pierwszym treningu pojawią się dwie lub trzy nowe twarze, ale będą to zawodnicy z okolicy, żadne głośne nazwiska. Nie powiem kto, bo nie mam nawet pewności, czy zostaną u nas na dłużej – mówi Różański. Szkoleniowiec wicelidera liczy, że wiosną w jego zespole nie zabraknie trójki piłkarzy testowanych prze II-ligową Pogoń Siedlce. Chodzi o Sylwestra Bugę, Łukasza Kiryło i Michała Botwinę. – Nie mam żadnych sygnałów żeby mieli odejść. Gdyby było inaczej wiedziałbym o tym. Dlatego spodziewam się ich na pierwszych zajęciach – podkreśla Różański.

źródło: orleta.lukow.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.