marek78
sobota, 7 stycznia 2012, 14:59

Sprostowanie Omegi Stary Zamość

Dwa dni temu za stroną oficjalą Ruchu Izbica podaliśmy informację, że zawodnikiem tego klubu został pomocnik Omegi Stary Zamość Andrzej Ignaciuk. Wygląda jednak na to, że oficjalna strona klubu z Izbicy zbyt wcześnie poinformowała o nowym nabytku. Bowiem jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie zespołu Omegi:

„Pragniemy sprostować tą informację. Andrzej Ignaciuk znajduje sie w orbicie zainteresowań klubu z Izbicy, choć nikt z tego klubu oficjalnie nie kontaktował się z działaczami Omegi w tej sprawie. Na dzień dzisiejszy „Kiwek” jest zawodnikiem Omegi Stary Zamość. Informujemy również, że ani Roman Blonka (planuje przerwać karierę piłkarską), ani Przemysław Tchórz nigdzie się nie wybierają”.

źródło: omega.staryzamosc.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.