marek78
sobota, 7 stycznia 2012, 11:07

Lewart Lubartów w poniedziałek wznowi treningi

W najbliższy poniedziałek, 9 stycznia do treningów powrócą piłkarze Lewart Lubartów. Trener Grzegorz Białek w okresie przygotowawczym zaplanował dziewięć spotkań kontrolnych.

Na pierwszych zajęciach pojawić ma się Marcin Goździołko, który niegdyś był wiązany z przejściem do Lewartu. Jesienią Goździołko pracował jako trener Rohlandu Tuszów, a teraz po namowie Białka ma spróbować sił w Lewarcie. Innym zawodnikiem który prawdopodobnie pojawi się na pierwszych zajęciach będzie Łukasz Mitaszka, któremu skończyło się wypożyczenie do GKS Bogdanka Łęczna.

źródło: lewartlubartow.com.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.