marek78
środa, 4 stycznia 2012, 10:57

Zespół Omegi Stary Zamość wznowił zajęcia

Piłkarze Omegi Stary Zamość wznowili 3 stycznia treningi. Pierwsze zajęcia odbyły się na Orliku w Łabuniach i tam piłkarze będa trenować do końca tygodnia.

Po weekendzie zawodnicy wrócą do zajęć na hali w gimnazjum w Starym Zamościu. Na zajęciach stawiło się 12 zawodników. Z kadry pierwszej drużyny zabrakło Pedro Perina, Rogera Santosa, Rafaela i Launna, którzy przebywają na urlopach do 13 stycznia. Poza nimi brakowało Romana Blonki (prawdopodobnie zawiesi przygodę z piłką), Andrzeja Ignaciuka, Mateusza Bojara i Michała Denisa(studia).

źródło: omega.staryzamosc.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.