marek78
środa, 4 stycznia 2012, 19:36

Plan przygotowań: Janowianka Janów Lubelski

Spokojny okres przygotowawczy zapowiada się w ósmym zespole IV – ligi Janowiance Janów Luelski. Wiadomo, że szkoleniowcem pozostanie nadal Andrzej Wachowicz. Zajęcia piłkarze Janowianki rozpoczną 16 stycznia i będą się odbywać na własnych obiektach. Znany jest już plan gier kontrolnych drużyny:

21.I – Igros Krasnobród
28.I – termin wolny
1.II – Roztocze Szczebrzeszyn
4.II – Grom Różaniec
8.II – Unia Nowa Sarzyna
11.II – AMSPN Hetman Zamość
18.II – POM Iskra Piotrowice
25.II – Return Krzeszów
3.III – Pogoń Leżajsk
10.III – termin wolny

Jeżeli chodzi o transfery na dzień dzisiejszy za wcześnie na jakieś konkrety, niewiadoma jest przyszłość Sebastiana Brytana. Szkoleniowiec jednak chciałby, aby zawodnik został na rundę wiosenną.

Wiele wskazuje na to, że pod względem finansowym w klubie też nie będzie większych zmian. – Myślę, że nasz tegoroczny budżet pozostanie mniej więcej na tym samym poziomie co wcześniej – tłumaczy Krzysztof Deruś, wiceprezes ds. finansowych Janowianki.

– Dużo zależy tu jednak od wsparcia miasta, bo te środki stanowią 80-90 procent naszego całego budżetu – dodaje.

Władze klubu złożą w czwartek w urzędzie miasta wniosek o dotację w wysokości 200 tys. zł. To czy je dostaną okaże się w przyszłym tygodniu.

źródło: dziennikwschodni.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.