marek78
środa, 4 stycznia 2012, 12:10

Andrzej Ignaciuk blisko Ruchu Izbica

Pomocnik Omegi Stary Zamość Andrzej Ignaciuk prowadzi zaawansowane rozmowy z działaczami Ruchu Izbica, w sprawie gry w zespole z Izbicy. Byłoby to duże wzmocnienie tak doświadczonym zawodnikiem dziesiątego zespołu klasy okręgowej chełmskiej.

Andrzej Ignaciuk ur. 26.01.1983 r. W dotychczasowej karierze piłkarskiej zawodnik ma za sobą grę w zespołach: AMSPN Hetman Zamość (juniorzy), Stal Kraśnik, Sourouklís Troúllon (Cypr), Stal Głowno, Chalkánoras Idalíou (Cypr), APS Atrómitos Geroskípou (Cypr), AS Othéllos Athiénou (Cypr),Aspís Pýla (Cypr),Omega Stary Zamość.

źródło: ruch-izbica.futbolowo.pl / foto: omega.staryzamosc.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.