kamilkmiec
sobota, 17 grudnia 2011, 18:01

Piotr Waśkiewicz od wiosny w Huczwie Tyszowce?

Wychowanek Tomasovii Tomaszów Lubelski Piotr Waśkiewicz może wiosną występować w naszym klubie. Golkiper, który ostatnie dwa sezony spędził w trzecioligowej Tomasovii jest w kręgu zainteresowań trenera Jacka Paszkiewicza. – Rozmawiałem wstępnie z Piotrkiem i nie ukrywam, że bardzo chciałbym go mieć w Huczwie – mówi szkoleniowiec „biało-zielonych”.

Popularny „Pepos” ma 27 lat i prawie dwa metry wzrostu. Już zimą 2007 roku był bliski przejścia do Huczwy, lecz w ostatniej chwili lepszą ofertę zaproponował mu Spartakus Szarowola. Gdyby udało się pozyskać Waśkiewicza, trener Huczwy miałby rozwiązany problem z obsadą bramkarza. Na wiosnę raczej nie zobaczymy w naszych barwach młodego bramkarza Kamila Tomczyszyna, który był wypożyczony z AMSPN Hetman Zamość.

źródło: huczwa.pl.


Komentarze do 'Piotr Waśkiewicz od wiosny w Huczwie Tyszowce?' (2)
  • IGROS10 lat temu Bezpośredni link

    PEPOS I SŁABY OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO TAŃCE HULAŃCE SWAWOLA !!!

  • Tomek10 lat temu Bezpośredni link

    Pepos nie rób tego, to bedzie dla ciebie pilkarski upadek. Niech kasa nie bedzie najwazniejsza

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.