marek78
piątek, 9 grudnia 2011, 13:55

Po Walnym we Włodawiance: Zmniejszono liczbę członków zarządu

W dniu wczorajszym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze. Zebranie które odbyło się w sali obrad Urzędu Miejskiego przebiegało w spokojnej atmosferze. Po zaprezentowaniu sprawozdań ze swej działalności, przez poszczególne sekcje klubu przystąpiono do wyboru nowych członków zarządu. Wcześniej podjęto decyzję o zmiejszeniu liczby osób w zarządzie z dziewięciu do pięciu. W skład nowego zarządu weszły trzy osoby które były w poprzednim oraz dwie nowe.

Dariusz Koziej
Sławomir Kazuro
Ryszard Nilipiuk
Bożena Hamziuk
Henryk Rusiński

W przeciągu kilku najbliższych dni członkowie zarządu spotkają się, by zadecydować kto obejmie poszczególne funkcje w klubie, w tym to najważniejsze prezesa.

źródło: własne.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.