marek78
piątek, 2 grudnia 2011, 13:31

Orlęta Łuków kontra Przyjaciele Cezarego Kucharskiego

W dniach 3 – 4 grudnia 2011 roku w Hali Sportowej im. R. Szajdziuka przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie odbędzie się X Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Cezarego Kucharskiego. W turnieju wystąpią chłopcy z rocznika 2000 i młodsi. W sobotę o 20:00 odbędzie się mecz pokazowy w którym zagrają drużyny Przyjaciół Cezarego Kucharskiego i Orląt Łuków. Wstęp wolny.

Program zawodów:

Sobota

9.00 – 14.30 – mecze grupowe,

15.00 – uroczyste otwarcie turnieju,

15.30 – 20.00 mecze grupowe,

20.00 – mecz pokazowy „Przyjaciele” C. Kucharskiego – „Orlęta” Łuków.

Niedziela

9.00 – 14.00 mecze pólfinałowe i o miejsca w turnieju,

14.15 – uroczyste zakończenie turnieju.

W turnieju zagrają chłopcy z rocznika 2000 i młodsi z następujących zespołów: Szkoła Nadziei Olimpijskich Brześć (Bialoruś), FK „Vytis” Alytus (Litwa), UKS TOP 54 Biała Podlaska, UKS Niedźwiadek Chełm, MUKS Unia Warszawa, MKS Cresovia Siemiatycze, ASP Pogoń Siedlce, GPKP Avia Świdnik, AMPlus Łuków, UKS Jedynka Łuków.

źródło:orleta.lukow.pl / foto: legionisci.com – Adam Polak.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.