kamilkmiec
środa, 23 listopada 2011, 23:58

Jarosław Korzeń pozostanie na stanowisku trenera Tomasovii

Po ostatnim meczu rundy jesiennej, trener Tomasovii Jarosław Korzeń oddał się do dyspozycji zarządu. Na spotkaniu, jakie miało miejsce wczoraj, zadecydowano, że Korzeń nadal będzie pełnił funkcję szkoleniowca tomaszowskiego klubu.

– Zarząd powierzył mi misję dalszego prowadzenia zespołu. Drużyna wymaga przebudowy, aby móc wiosną skutecznie walczyć o utrzymanie – powiedział Jarosław Korzeń. Warto przypomnieć, że były wieloletni piłkarz i kapitan TKS po raz drugi w tej rundzie powierzył swój los włodarzom TKS. Pierwszy raz miał miejsce po pechowo przegranym meczu z Chełmianką 1:2.

W najbliższą sobotę piłkarze Tomasovii rozegrają mecz kontrolny z AMSPN Hetmanem Zamość. Spotkanie ma się odbyć w Zamościu. – Zamierzamy przetestować kilku zawodników i sprawdzić ich ewentualną przydatność do naszej drużyny. Będzie to jedyny tego typu sparing w najbliższym czasie – dodał trener Korzeń.

źródło: własne.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.