marek78
środa, 16 listopada 2011, 10:16

Orlęta Łuków staną naprzeciw Bizona

 

Pomimo, że runda jesienna IV ligi za nami Orlęta Łuków jeszcze nie kończą treningów. W najbliższą sobotę drużyna ŁKS-u rozegra mecz sparingowy z występującym w bialskopodlaskiej okręgówce Bizonem Jeleniec. Spotkanie to będzie okazją do sprawdzenia potencjalnych kandydatów do gry w zespole na wiosnę.W meczu weźmie udział co najmniej kilku piłkarzy z okolicznych klubów. Sparing z Bizonem Jeleniec odbędzie się w sobotę o godzinie 13:30 na stadionie Orląt w Łukowie.

źródło: orleta.lukow.pl

 

Redakcja lubelskiej piłki zachęca kluby z województwa lubelskiego o nadsyłanie planu przygotowań swoich zespołów, które chętnie zamieścimy by mogli zapoznać się z nimi nasi czytelnicy. Informacje prosimy przesyłać  na adres e-mail:  lubelskapilka.net@wp.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.