kamilkmiec
piątek, 4 listopada 2011, 23:30

Weekend z Lubelską Piłką / Live z meczów z Sanoka i Tyszowiec

W ten weekend portal Lubelska Piłka przeprowadzi dwie relacje live z meczów III i IV ligi. W sobotę będziemy w Sanoku, gdzie miejscowa Stal, notująca ostatnio słabe wyniki, postara się o poprawę humorów w pojedynku z Chełmianką Chełm. „Biało-zieloni” w ostatniej kolejce (wygrywając z Orlętami Radzyń Podlaski – przyp. red.), przełamali serię pięciu meczów bez zwycięstwa. Dla obu zespołów zdobycie trzech punktów w samej końcówce rundy jesiennej będzie na wagę złota. Dzień później, tj. w niedzielę, Huczwa Tyszowce na własnym obiekcie podejmie Lewart Lubartów. Podopieczni trenera Jacka Paszkiewicza nie poprawią już zajmowanej przez siebie lokaty w tym roku, gdyż tracą do piątej w tabeli Bogdanki II siedem punktów, co nie oznacza jednak, że niedzielny mecz ma być dla nich sielanką. Aby nieco odskoczyć od zespołów z dolnych rejonów tabeli, Lewart ten mecz musi wygrać.

Obie relacje, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, rozpoczniemy parę minut przed godziną 13. Gorąco zapraszamy do ich śledzenia..


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.