kamilkmiec
piątek, 21 października 2011, 18:14

Kibole w areszcie za burdy w Kraśniku

Dwóch bandytów odpowie przed sądem za pobicie w czasie meczu III ligi Stal Kraśnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski. W czasie rozgrywanego w ostatni weekend meczu Stal Kraśnik – Tomasovia dwóch mężczyzn z Kraśnika zaatakowało przyjezdnego z Tomaszowa. Został pobity i skopany. Kibole Stali zabrali mu też czapkę w barwach Tomasovii.

Policjanci szybko zatrzymali napastników i odebrali im czapkę, którą kibole Stali chcieli zniszczyć. Postawiono im zarzuty dokonania rozboju. Na mocy decyzji sądu rejonowego w Kraśniku obaj kibole zostali tymczasowo aresztowani na dwa miesiące. Potem staną przed sądem. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

źródło: Gazeta Wyborcza


Komentarze do 'Kibole w areszcie za burdy w Kraśniku' (7)
 • lineker11 lat temu Bezpośredni link

  brawo

 • kibic Stali11 lat temu Bezpośredni link

  To był błąd gazety, chodziło tu o mecz derbowy Stali z Tęczą Kraśnik w A-klasie i to kibica Tęczy okradli. Widać, że redaktor nie miał pojęcia o czym pisze.

 • kibic11 lat temu Bezpośredni link

  Dziennikarze piszą głupoty. „Słyszeli, że dzwonili w kościele, tylko nie wiedzą w którym”, Nie chodziło o mecz niedzielny Stal – Tomasovia, tylko derbowy mecz sobotni, pomiędzy rezerwami Stali a Tęczą i kibica ze starej dzielnicy Kraśnika i czapkę w barwach kraśnickiej Tęczy.

 • kibic Stali11 lat temu Bezpośredni link

  Obrażacie kibiców Stali Kraśnik pisząc takie bzdury w Kraśniku od wielu lat szanuje się TKS i kibiców Tomasovii.

 • Tomaszów11 lat temu Bezpośredni link

  wiadomo jakie źródło i wszystko w tym temacie, pozdrowienia dla kibiców Stali

 • zdyba2411 lat temu Bezpośredni link

  jestem kibicem Tomasovi byłem na meczu Tomasovi ze Stalą i była super atmosfera na trybunach

 • kibic Stali11 lat temu Bezpośredni link

  Dzięki za pozdrowienia i nawzajem pozdro z Kraśnika dla kibiców Tomasovii.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.