caro
piątek, 14 października 2011, 15:39

Weekend z Lubelską Piłką

Bramki:
Skład:

Rezerwowi:

Kartki:
Do przerwy:
Data meczu:


Widzów:


Sędzia:


Pogoda:
Bramki:
Skład:

Rezerwowi:

Kartki:

Gorąco zachęcamy do śledzenia kolejnych relacji live z lubelskich stadionów. W środę relacjonowaliśmy dla Was spotkanie pierwszej ligi pomiędzy GKS Bogdanką, a Wartą Poznań. W ten weekend zapraszamy na kolejne relacje. W sobotę  o godzinie 13.00 udamy się na al. Zygmuntowskie, gdzie bardzo dobrze spisujący się w rozgrywkach drugiej ligi, Motor Lublin, podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Dzień później przeprowadzimy live z meczu trzeciej ligi, w którym Stal Kraśnik zmierzy się z Tomasovią Tomaszów Lubelski. W przypadku tego spotkania istnieje pewnie ryzyko, czy w ogóle się ono odbędzie, a ma to związek z ostatnimi zawirowaniami w klubie z Kraśnika.

Wyniki na żywo pozostałych spotkań II ligi wschodniej i III ligi lubelsko-podkarpackiej na naszym partnerskim serwisie podkarpacieLIVE.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.