caro
wtorek, 27 września 2011, 22:55

Opinie, Cytaty, Odgłosy…/ Władimir Gieworkian: „Chełmianka nie zasługiwała na lidera”

W trzeciej lidze widziałem drużyny o wiele lepiej grające niż Chełmianka. Zdobyli dużo punktów, ale nie zasługiwali na prowadzenie w tabeli. Zwycięstwo cieszy, jednak jednym triumfem nie wygrywa się ligi. Cały czas bardzo dużo pracujemy. Prezes Janusz Daniluk daje nam wszystko, abyśmy byli profesjonalną drużyną. Mam nadzieję, że także pieniądze od nowego sponsora pomogą się nam rozwijać. Takie mecze jak dzisiejszy pozwalają zawodnikom uwierzyć w swoje możliwości.

źródło: podlasiebp.pl


Komentarze do 'Opinie, Cytaty, Odgłosy…/ Władimir Gieworkian: „Chełmianka nie zasługiwała na lidera”' (1)
  • Łukaszenko7 lat temu Bezpośredni link

    Gieworkian to buc nadęty! To czy jakaś drużyna zasługuje na prowadzenie czy nie, na pewno nie należy do oceny trenera 9 drużyny w tabeli. Inteligencję tego człowieka widać na twarzy. Wyniki z Podlasiem też ma niesamowite.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.