admin
środa, 21 września 2011, 15:44

3:3 / Piotr Borowiak (Korona Łaszczów) – NAJWAŻNIEJSZE SĄ PUNKTY

Kapitan Korony Łaszczów potrafi strzelać ważne gole, czasem głową, czasem nożycami... (Foto: lkskorona.futbolowo.pl).= Pokonaliście na wyjeździe rewelację rozgrywek beniaminka z Aleksandrowa. Trudny rywal?

= Powiem tak – pierwsze połówka jesieni należy do beniaminków, toteż trener Janusz Grula na treningach i przed meczem nam powtarza, że w takiej chwili trzeba się spiąć maksymalnie, z beniaminkiem wygrywa sią nie popełniając błędów. Bo to są dryżyny tajemnicze, totalnie nieobliczalne… Nigdy nie wiadomo czego można się po nich spodziewać.

= Dwie bramki Piotra Borowiaka w takim meczu to nominancja na gwiazdę zespołu, rozgrywek …

= Bez przesady, kapitanem Korony jestem od sześciu lat, ale cieszę się że moje bramki przynoszą zwycięstwa w ważnych meczach, przełamują przebieg gry, dają zespołowi to co najważniejsze w rywalizacji – punkty. A zdobycie dwudziestu kilku bramek w kilka sezonów nie jest wielkim osiągnięciem. Powtarzam – najważniejsze są punkty, a Korona od kilku lat stale gra lepiej…

= Ważne bramki w maczech to wizytówka Piotra Borowiaka?

= Przecież w piłce o to toczy się gra – o ważne bramki. Często próbuję strzelać w nietypowych sytuacjach, czasem udaje mi się umieścić piłkę w siatce nożycami… Czasem głową, jak podczas ostatniego spotkania z Aleksandrowem….

rd


Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.