admin
czwartek, 8 września 2011, 09:40

OZPN ZAMOŚĆ / Tarnawatka WRACA DO GRY

W najbliższy weekend (10 i 11 września) pierwszą kolejkę spotkań w sezonie 2011/2012 rozegrają zespoły klasy B

W najniższej w okręgu zamojskim klasie rozgrywkowej wystąpi 17 drużyn – 8 w grupie I i 9 w grupie II. Z ligi ubyły Łada Biłgoraj, Wrzos Szyszków, Spartakus Szarowola, Graf Chodywańce i Szyszła Tarnoszyn, które awansowały do klasy A. Nie zagrają także rozwiązane rezerwy Huczwy Tyszowce. Nowymi uczestnikami rozgrywek są AMSPN Hetman II Zamość, wycofana z klasy okręgowej Sparta Wożuczyn, zdegradowane z klasy A Albatros Biszcza i Orzeł Cześniki oraz reaktywowane Kresy Dołhobyczów i GKS Tarnawatka. Mecze rozgrywane będą w kolejne weekendy. Ostatnia kolejka rundy jesiennej w grupie I rozegrana zostanie 22 i 23 października, natomiast w grupie II – 5 i 6 listopada.

KLASA B, GRUPA I

1 kolejka (1poliio i 11 września): Huk Lipiny – Rakovia Rakówka, Duet Wychody Hubale – Perła Deszkowice, Relax Radecznica – Alwa Brody Małe, Orion Jacnia – Albatros Biszcza.
KLASA B, GRUPA II
1 kolejka (1poliio i 11 września): Kresy Dołhobyczów – Sparta Wożuczyn, GKS Tarnawatka – Legion Komarów, Altus Szychowice – Orzeł Cześniki, AMSPN Hetman II Zamość – GLKS Jarosławiec; Perła Telatyn pauzuje

Marek Sztochel / Kronika Tygodnia


Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.