kamilkmiec
środa, 7 września 2011, 13:26

IV LIGA / GKS BOGDANKA II, HUCZWA, LEWART I WŁODAWIANKA NADRABIAJĄ ZALEGŁOŚCI

W pierwotnym terminie (27 sierpnia) spotkanie nie doszło do skutku  z powodu udziału Huczwy Tyszowce w Mistrzostwach Polski LZS w Siedlcach, gdzie tyszowianie zajęli 3. miejsce. Teraz już jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w środę, 7 września, jedenastki GKS Bogdanka II i Huczwy Tyszowce stanęły naprzeciwko siebie w walce o ligowe punkty. Z kolei przyczyną odwołania spotkania Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa była śmierć dwóch zawodników z Lubartowa w wypadku samochodowym.

Oprócz Włodawianki, wszystkie pozostałe zespoły znajdują się w górnej części tabeli. Podopieczni trenera Marka Droba spisują się poniżej oczekiwań, zajmując 11. miejsce w tabeli z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie. Zawodnicy Lewartu będą faworytami tego spotkania, choć mają tylko o cztery „oczka” więcej od graczy z Włodawy.

GKS Bogdanka po rozegraniu 4 meczów zgromadziła 7 punktów, a jej środowy rywal – Huczwa Tyszowce, jest lepsza o dwa punkty. Gracze trenera Jacka Paszkiewicza pomimo letnich roszad, prezentują się całkiem nieźle, bo tylko raz zeszli z boiska jako pokonani, a na wyjazdach nie przegrali jeszcze ani razu.

Mecz Lewart – Włodawianka rozpocznie się o godz. 17, natomiast pojedynek pomiędzy GKS Bogdanka II – Huczwa Tyszowce zaplanowany jest na godz. 19.


Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.