kamilkmiec
piątek, 12 sierpnia 2011, 23:17

BIAŁA PODLASKA / WYGRAJ KARNET NA MECZE PODLASIA

Stało się już tradycją, że przed każdą rundą Podlasie przekazuje Wspólnocie określoną pulę karnetów. Przed startem tego sezonu mamy dla Państwa aż 10 karnetów. Jak wygrać wejściówkę?

W aktualnym oraz w dwóch następnych numerach Wspólnoty wydrukowany będzie kupon konkursowy z pytaniem. Należy zebrać wszystkie kupony, prawidłowo odpowiedzieć na pytania i wysłać je na adres redakcji. (ul. Warszawska 13, 21-500 Biała Podlaska), bądź wrzucić kupony do specjalnej skrzynki umieszczonej przed budynkiem redakcji. Do osób, które spełnią wszystkie wymagania zostanie rozlosowanych siedem karnetów.

To nie koniec. Jeśli nawet nie uda się Wam zgromadzić kompletu kuponów, wystarczą dwa z nich. Pozostałe trzy karnety trafią właśnie do tych, którym nie udało się zebrać wszystkich kuponów. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 29 sierpnia. Zwycięzcy jeszcze przed arcyciekawym meczem z Orlętami Radzyń Podlaski (31 sierpnia) dowiedzą się o wygranej. Każdy uczestnik może wysłać nieograniczoną liczbę kompletów (bądź dwóch) kuponów. Im więcej zgłoszeń, tym większa szansa na wejściówkę.

źródło: podlasiebp.pl


Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.