admin
czwartek, 14 lipca 2011, 18:45

HETMAN JESZCZE NIE UPADŁł!

W dniu dzisiejszym w Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego Lublin-Wschód z siedzibą w Świdnika odbyła się rozprawa w sprawie powołania likwidatora dla Klubu Sportowego Hetman Zamość.

Po trwającej kilka godzin rozprawie na której obecni byli jedynie Zbigniew Pająk (przedstawiciel KS Hetman) oraz Michał Kowalik (przedstawiciel wnioskodawcy Prezydenta Miasta Zamość Marcina Zamoyskiego) sąd oddalił wniosek proponując obydwu stronom dojście do porozumienia. Po zapoznaniu się z dokumentacją, sąd orzekł iż pieniądze, które KS Hetman Zamość uzyskałby z tytułu rekompensaty poniesionej za budowę kompleksu treningowego, pozwoliłyby na powrót zespołu do gry, w związku z czym szkoda byłoby likwidować tak zasłużoną dla województwa lubelskiego markę.

W przypadku braku porozumienia na linii KS Hetman Zamość – Urząd Miasta Zamość, prowadząca rozprawę pani sędzina zakomunikowała, że kolejną drogą będzie po raz drugi skierowanie do sądu wniosku o ustanowienie likwidatora dla Klubu Sportowego Hetman Zamość.

Oficjalnie zatem należy stwierdzić, że 14 lipca 2011 roku Klub Sportowy Hetman Zamość wygrał pierwszy bój o pozostanie na piłkarskiej mapie Polski, a także bój o przywrócenie podupadłego klubu do gry.
O pozostałych działaniach osób, które walczą o powrót KS Hetmana będziemy informować na bieżąco.

Źródło: hetmanzamosc.com


Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.