admin
sobota, 2 lipca 2011, 07:42

3:3 Rafał Gędek / VIKING LEŚNICZÓWKA ZAGRA W A-KLASIE

Złotucha Rafał ponownie najlepszym  strzelcem rozgrywek.Viking Leśniczówka wygrał lubelską klasę B w ubiegłym roku, lecz zrezygnował z gry w klasie A. Klub był zbyt słaby finansowo i organizacyjnie. = Czy podobnie będzie w tym roku? – pytamy trenera zespołu Rafała Gędka.

= Nie, już jest postanowienie, że tym razem zagramy w A-klasie. Tymczasem trwają narady co do pierwszych przymiarek celem wzmocnienia zespołu.

= Jak pan oceni miniony sezon?

= Myślę, ze w ubiegłym roku zgraliśmy lepiej, tym razem mając już 12 punktów przewagi, nastąpiło w nas pewne rozluźnienie, w końcówce przegraliśmy kilka spotkań. Ale dodaję od razu – moim zdaniem rozgrywki były znacznie ciekawsze niż wcześniej. Poijawiłovsievna boiskach wielu bardzo uzdolnionych zawodnikówe. Na przykład w Dzierzkowicach, Trzebieszy, Pusznie… Przy doświadczonych kolegach ci młodzi chłopcy mogą się naprawdę wiele nauczyć.

= Na co liczycie w A-klasie?

= Na utrzymanie, nie mozemy zlekceważyć nadziei kibiców i sponsorów. Tutaj dziękujemy za pomoc pani burmistrz Paniatowej, dyrektorowi GOSiR i pozostałym sponsoróm.

rd


Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.