Niedrzwica Duża / Pierwszy gol Orionu, pierwsze zwycięstwo Huczwy… « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
admin
środa, 20 kwietnia 2011, 20:41

Niedrzwica Duża / Pierwszy gol Orionu, pierwsze zwycięstwo Huczwy…

Przemysław Witek (Foto: gksorion.futbolowo.pl) Pierwszą bramke tej wiosny dla Orionu strzelił Przemysław Witek. Stało się to w 17 minucie meczu z Huczwą, zaledwie w minutę po tym jak Michaił Somik otworzył wynik meczu. Było 1:1 i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie goście ponownie wyszli na prowadzenie a autorem bramki był Kamil Droździel. Piłka wpadła do bramki po przypadkowym odbiciu się od napastnika Huczwy.

Orion otworzył bilans bramkowy wiosny 2011, Huczwa po raz pierwszy wygrała. Nie można jednak powiedzieć, że wszyscy zeszli z boiska zadowoleni.