admin
sobota, 16 kwietnia 2011, 16:23

Wisła Puławy – Tomasovia 3:0 / Pilnowali Gizy, STRZELALI INNI…

Konrad Nowak (Foto; wislapulawy.pl)Na ten mecz czekali wszyscy kibice w naszym województwie. Kiedy oczekiwano na przebadanie się obu zespołów, gospodarze od pierwszej minuty poszli na całego… Spodziewając sie tego, że Łukasz Giza od pierwszej minuty będzie miał swoich aniołów stróżów, wszak zwykle rozpoczynał mecze od bramek, tym razem… w roli egzekutorarów wystąpili Michał Budzyński i Konrad Nowak i już poo 10 minutach pękła betonowa defensywa Tomasovii. Jarosław Korzeń musiał zmienić taktykę gry swojej drużyny. Po 15 minutach Wisła prowadziła już 3:0… Słowem – pilnowali Gizę a strzelał kto inny, trzecią bramkę dla Dumy Powiśla zdobył Rafał Giziński

Osatecznie Wisła po rozstrzygającym kwadransie skoncentrowała sie na poszanowaniu tego co ma i mecz zakończył się wynikiem 3:0.