admin
sobota, 12 marca 2011, 07:16

MW (1) – ANKIETA / Kto „Rycerzem wiosny” w zamojskiej V lidze?

Wielka ochotę zdobycia szabli rycerzy wiosny z pewnością przejawiają piłkarze Korony Łaszczów.Zdaniem Kibicow biorących udział w tej ankiecie, w gronie drużyn zamojskiej okręgowki, które olśnią wiosną, kandydata do miana Rycerzy Wiosny należy upatrywać w następującej czwórce: Victoria, Tur, Cosmos i Grom. Najwięcej głosów (17 %) zebrała Victoria.

Czy tak też będzie na murawie? Na poważniejsze wnioski potrzeba poczekać minimum z pięć kolejek. Wtedy będzie już coś, niecoś wiadomo – kto jest mocniejszy niż inni.

Oczywiście najłatwiej postęp w stosunku do wyników z jesieni będzie mógł dokonać zespół z Józefowa. Ale tylko postęp punktowy, bo do tego wystarczy jedna wygrana. Zdecydowanie trudniej przyjdzie z pewnością zmiana miejsca w tabeli.

Równie trudne zdanie poprawienia zdobyczy punktowej oraz lokaty w stawce czeka zarówno Tur jak i Grom. Aby tego dokonać musiałyby te zespoły grać naprawdę rewelacyjnie. A przecież Grom to tylko i tak rewelacyjny beniaminek i może zabraknąć stabilizacji lub determinacji. Tur, natomiast na wiosnę gra zwykle słabiej. Czyżby miał zerwać ze swą tradycją?

Być może, rzeczywiście największe szanse na miano „Rycerzy Wiosny” ma Victoria. Dorobek jesienny nie ustawia poprzeczki nadmiernie wysoko. Potencjał jest, ambicje także. Ubiegłej wiosny tak było, czyli powtórzyć można. Tylko, czy Victoria najpierw pokona swoje słabości. Czas pokaże.

Moim natomiast kandydatem do zabłyśnięcia w rundzie rewanżowej jest Unia Hrubieszów.

turturobin.futbolowo.pl/ AL


Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.