admin
czwartek, 10 marca 2011, 08:35

Rada Sportu nie kocha STALI / Ten KLUB to dziedzictwo KRAŚNIKA!

Otwarty list kraśnickich kibiców zatroskanych sytuacją klubu ‚STAL” Kraśnik.

„Na posiedzeniu Rady Sportu, pod przewodnictwem A. Jackiewicza, zapadły pogrążające „STAL” propozycje finansowania klubu na rok 2011. Podczas głosowania przedstawicieli klubów kraśnickich, nie dopuszczono do swojego grona przedstawiciela ‚STAL” Kraśnik, co jest nie zrozumiałe, mając na uwadze historię 60-letnią klubu, który był i jest wiodącym w województwie Lubelskim. Środki proponowane (50 tys.).przez Radę doprowadzą do upadku tak zasłużonego klubu, który jest w dalszym ciągu rozpoznawaną marką naszego Miasta. Polityka jest wrogiem marki „STAL” Kraśnik. Różne grupy nacisku powodują to, że nie będzie w mieście żadnej liczącej się dyscypliny sportu. Jeżeli będziemy promować wszystkich równo, doprowadzimy do katastrofy. ‚STAL” to dziedzictwo KRAŚNIKA. Jeśli ci wszyscy, którzy chcą swoimi decyzjami doprowadzić do upadku naszego Klubu, biorą na siebie te pokolenia, które przez 60 lat budowały dobre imię Stali Kraśnik i promowały nasze miasto”.

stal.krasnik.info


Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.