admin
piątek, 25 lutego 2011, 12:55

LKS Potok Wielki / Sylwester Stręciwilk: – Zacisnąć zęby i grać dalej…

Sylwester StręciwilkO przygotowaniach do rundy rewanżowej i nie tylko mówi grający trener GLKS Potok Wielki, Sylweter Stręciwilk.
***
Mateusz Giska: = Już w niedziele pierwszy sparing GLKS-u. Przeciwnikiem Stróża, z która zagramy na inauguracje rundy wiosennej, czy to celowe zamierzenie ze strony sztabu trenerskiego aby później w lidze rywala zaskoczyć?

Sylwester Stręciwilk: = Żadne celowe zagranie, traktuje to jako zwykły sparing. Z jego inicjatywą wyszedł trener Stróży p. Miazga, a że mi zależy na tym, by grać przed ligą z trudnymi przeciwnikami to się na to zgodziłem.

MG: = Ilu zawodników będzie miał pan do dyspozycji na ten mecz i czy wśród nich będzie jakiś nowy nabytek?

S.S.: = Będę miał do dyspozycji hymmmmm…. tego nigdy nie wiem, nawet w lidze, bo czasem komuś może przytrafić się jakaś kontuzja. Oby było 16-17 ludzi to będzie dobrze. Nowych twarzy raczej nie przewiduję.

M.G. = Patrząc na terminarz sparingów, drużyny z którymi przyjdzie nam się mierzyć można chyba już określić mianem standardowych, aczkolwiek wymagających. Zgodzi się pan z tym określeniem?

S.S.:
= Tak gramy praktycznie zawsze z tymi ekipami, bo są to trudni i wymagający rywale. Zdziary i Gościeradów grają ligę wyżej niż my. Stróża jest z górnej półki naszej ligi, Trzydnik zrobił ogromne postępy, odkąd odmłodzili drużynę i postawili na miejscowych, a Szastarka, no cóż będziemy grali na ich boisku na wiosnę, wiec obowiązkowo trzeba z nimi zagrać.

M.G: I na koniec dalszy ciąg serialu komediowego pt. „Stadion GLKS”! Czy w lidze GLKS będzie mógł grac już na własnym „boisku” w Osinkach i czy wiadomo coś więcej w sprawie budowy nowego stadionu, który (zawsze) jest ważnym punktem w kampanii wyborczej wójta?

S.S.:= Raczej będziemy grali na boisku Sportico. Z tego co wiem mamy wybudować szatnie dla gości i przydałaby się woda, ale co z tego będzie nie wiadomo. Na temat nowego boiska wiem tylko tyle co po zakończeniu rundy, Pan wójt zadeklarował, że za 2 lata będziemy mieli stadion. Trzeba w to wierzyć zacisnąć zęby i grac dalej tak jak to miało miejsce w rundzie jesiennej, gdzie byliśmy chyba drugą po Krzemieniu niespodzianką ligową. Pozdrawiam.

potokwielki.futbolowo.pl

PS. ozmowa przeprowadzona przed sparingiem Stróża – Potok Wielki, który zakończył się sukcesem gracz z Potoku 5:1

Tagi:

Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.