admin
środa, 23 lutego 2011, 10:33

Kronika Tygodnia / Biją trzecioligowców!

Michał KiecanaZespół seniorów AMSPN Hetman Zamość okazał się lepszy do Chełmianki Chełm i Tomasovii Tomaszów Lubelski. Obie trzecioligowe drużyny pokonał 2:0

Gole w meczu z Chełmianką strzelili: Krystian Szura i Rafał Waga (z karnego). Do bramki Tomasovii piłkę posłali: Bartłomiej Mazur i Mariusz Kycko. W obu sparingach Hetman miał kilka okazji do strzelenia kolejnych goli. Przy stanie 1:0 bramkarza Tomasovii Łukasza Bartoszyka nie zdołał pokonać z karnego Kycko.
– Cieszy to, że wszyscy zawodnicy prezentują wyrównany poziom. Nie mamy słabych punktów. Nawet juniorzy nie ustępują takim wyjadaczom, jak Artur Chałas czy Rafał Waga – stwierdził trener Hetmana Robert Wieczerzak.

W obu spotkaniach mocnym punktem zamojskiego zespołu był bramkarz Michał Kiecana (na zdjęciu), który świetnie interweniował nawet w sytuacjach ”jeden na jednego”.
Sparing z Tomasovią Hetman rozpoczął w składzie: Kiecana – Koczwara, Grela, Chałas, Waga – Chadaj, Mazur, Hałas, Winkowski, Gałka – Kycko; grali także: Adamczyk, Czady, Krawiec, Popik i Wodyk.
W meczach z Chełmianką i Tomasovią wystąpił Przemysław Popik z Nordu 98 Wysokie. Trener Wieczerzak był zadowolony z postawy tego zawodnika. Zdradził, że chciałby go mieć w kadrze na rundę wiosenną.
W sobotę, 26 lutego Hetman zagra ze Spartą Łabunie. Spotkanie rozegrane zostanie w Zamościu, na boisku ze sztuczną murawą.

Marek Sztochel / Kronika Tygodnia

Tagi:

Dodaj komentarz

Komentarze sa wyłączone.