kamilkmiec
poniedziałek, 10 stycznia 2011, 01:16

Jacek Kusiak w Górniku Łęczna?

Jacek KusiakJacek Kusiak, dziewiętnastoletni napastnik Tomasovii Tomaszów Lubelski wiosną sezonu 2010/2011 nie będzie już występował w trzecioligowcu z Lubelszczyzny.

– Jacek swoimi dobrymi występami zwrócił na siebie uwagę wielu klubów. Jego usługami zainteresowane są między innym takie zespoły jak Stal Stalowa Wola, Motor Lublin, Okocimski KS Brzesko, czy też Górnik Łęczna – mówi Adam Jakubczak, pracownik agencji managerskiej reprezentującej zawodnika Global Management.

Najbliższej zawodnikowi wydaje się być do Górnika Łęczna, który jest niemal zdecydowany na sprowadzenie najskuteczniejszego strzelca Tomasovii. Swoje zainteresowanie przejawia również sam zawodnik, dla którego sporym wyróżnieniem jest zainteresowanie klubu z przeszłością ekstraklasową.

Jak udało się nam dowiedzieć, Górnik Łęczna zamierza sprowadzić tego utalentowanego napastnika i od razu wypożyczyć go do drugoligowego Motoru Lublin, który jak wiemy współpracuje z łęczyńskim klubem.

źródło: ekstraklasa.net
fot. tomasovia.tomaszow.info


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.