admin
sobota, 20 listopada 2010, 09:02

Górnik Łęczna – Kolejarz Stróże 0:0 / Tomasz Ciećko się wyróżnił

Tomasz Ciećko jeszcze w TomasoviiZ pewnością wielu kibiców Górnika podczas meczu z Kolejarzem Stróże pytało – dlaczego ten chłopak nie gra w Górniku? Oczywiscie chodzi o Tomasza Ciećko, który jeszcze wiosną występował w III ligowej Tomasovii Tomaszów. Jak widać awans o dwa szczeble rozgrywek tylko wyzwolił w nim ambicje, bo w meczu z Górnikiem był wyróżniającym się zawodnikiem i omal nie przesądził o zwycięstwie gości.

Chciałem sie pokazac jak najlepiej, troche znajomych sie pojawiło i to samo podpowiadało mi, żeby zagrac dobrze. Szkoda tych sytuacji… Od poczatku rundy gramy pechowo. Na wyjazdach jesteśmy lepszymi zespolami, lecz nie mamy szczęscia. Mam nadzieję, ze ta runda była bez szczęścia, ale wiosna będzie juz z jego nadmiarem – powiedział nam Tomasz Ciećko.

Wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn. Ale pytanie – dlaczego wielu utalentowanych i perspektywicznych zawodników z regionu nie gra w naszym regionie jest aktualne. Niestety już wiele lat.

Górnik Łęczna 0-0 Kolejarz Stróże
Górnik: Sergiusz Prusak – Adrian Bartkowiak, Wallace (46 Krzysztof Kazimierczak), Paweł Magdoń, Mateusz Pielach – Radosław Bartoszewicz (74 Grzegorz Szymanek), Eivinas Zagurskas (25 Rafał Niżnik), Dejan Milošeski – Adrian Paluchowski, Nildo, Tomáš Pešír.

Kolejarz: Łukasz Lisak – Witold Cichy, Dawid Szufryn, Tomasz Księżyc, Dariusz Walęciak – Michał Gryźlak, Krzysztof Lipecki, Tomasz Ciećko (82 Marcin Stefanik), Piotr Madejski – Mariusz Mężyk (62 Mateusz Broź), Bartłomiej Socha (71 Robert Drąg).

żółte kartki: Niżnik – Księżyc.
sędziował: Marcin Szrek (Kielce).

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.