admin
środa, 17 listopada 2010, 11:37

Pochodzi z Tomaszowa, trenuje w Lechu / Walczył z Niemcami

Bartosz Tetych z Tomaszowa Lub. zagrał w dwóch meczach reprezentacji Polski Under-15 z Niemcami

Oba mecze młodzi Polacy przegrali, najpierw 1:5, a w rewanżu 0:5. W pierwszym spotkaniu Bartosz Tetych grał od 56 minuty, w drugim wystąpił w podstawowej jedenastce, ale został zmieniony w 50 minucie.
Tetych urodził się w 1996 roku. Jest wychowankiem Tomasovii Tomaszów Lub., od lata tego roku reprezentuje Lecha Poznań. Jest napastnikiem lub ofensywnym pomocnikiem. Jego szkoleniowcem w Tomasovii był Artur Jaremko. W poprzednim sezonie Tetych, grając w drużynie trampkarzy młodszych Tomasovii, został wicemistrzem województwa.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.