kamilkmiec
niedziela, 17 października 2010, 13:27

Mecz Tomasovii z Partyzantem Targowiska zostanie przeniesiony?

Władze Tomasovii mają zamiar zwrócić się z prośbą do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o zmianę terminu rozegrania meczu z Partyzantem Targowiska. Ma to związek z pielgrzymką maturzystów do Częstochowy, a przypomnijmy, że w kadrze tomaszowskiej drużyny znajduje się aktualnie 5 uczniów 3 klasy licealnej.

Jeżeli Podkarpacki ZPN wyda zgodę na zmianę terminu, prawdopodobnie pojedynek odbędzie się w środku tygodnia. Wg terminarza, mecz z Partyzantem miał zostać rozegrany 23 października o godz. 15.

źródło: tomasovia.tomaszow.info


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.