kamilkmiec
środa, 13 października 2010, 17:05

1/2 finału PP (okręg Zamość) / Kryształ Werbkowice – Tomasovia 0:2

W rozegranym dzisiaj o godz. 14.30 meczu 1/2 finału Pucharu Polski okręgu Zamość, Tomasovia pokonała Kryształ Werbkowice 2:0. Spotkanie było niemalże jednostronnym pojedynkiem, a bramki dla podopiecznych trenera Zbigniewa Kuczyńskiego zdobyli Przemysław Wawryca w 44. i Jacek Kusiak w 84. minucie. W finale Tomasovia zmierzy się ze zwycięzcą spotkania Korona Łaszczów – Roztocze Szczebrzeszyn (mecz zostanie rozegrany w środę, 20 października).

Tomasovia (wyjściowy skład): Bartoszyk – Banaś, Świderek, Sioma, Żurawski, Stefanik, Słotwiński, Kusiak, Myszkowski, Pacholarz, Wawryca

źródło: tomasovia.tomaszow.info


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.