admin
niedziela, 10 października 2010, 16:48

Start – Dwernicki Stoczek Łukowski 4:1 / Oryginalny gol Mutu

Tym razem strzelał Emil Witkowski– Ciężko nam grać, jako beniaminek musimy płacić frycowe, gdybyśmy mieli więcej szczęścia mogliśmy zdobyć punkty z liderem Orlątami Radzyń i Janowianka – powiedział nam przed meczem trener Dwernickiego Zbigniew Drosio. – Zdobywamy doświadczenie, ono kiedyś zaprocentuje.

Już pierwsza akcja w wykonaniu Startu dała gospodarzom prowadzenie. Z lewej strony zacentrował Sebastian Suduł, wprawdzie minął sie Sadowski, ale Emil Witkowski wpakował ją po koźle do pustej bramki. w 15 min było juz 2:0, kiedy to Suduł strzelił oryginalną bramkę – z odległości ok 14 metrów narożnika 16-tki pod poprzeczkę. Uderzeniem z popularnego karolka (kto wie co to jest?).

Wkrótce zaistniała kontrowersyjna sytuacja – jeden z piłkarzy gości wyskoczył do centry i przelobował ręką bramkarza Sławomira Rycia. Główny gola uznał, lecz po konsultacji z bocznym decyzję anulował.

Po przerwie piłkarze Jarosława Góry strzelili jeszcze dwie bramki: Sebastian Sadowski i drugą Emil Witkowski. Goście natomiast po raz drugi w sezonie zdobyli honorowego gola.

Start Krasnystaw – Dwernicki Stoczek Łukowski 4:1
(2:0)

Bramki: Emil Witkowski 2, Sebastian Suduł, Sebastian Sadowski. Dla gości Matyjasek.

PS. Kolejny mecz Start rozegra awansem z Roztoczem Szczebrzeszyn – w środę o godz 15.00 w Krasnymstawie.

krasnystaw24.pl


Komentarze do 'Start – Dwernicki Stoczek Łukowski 4:1 / Oryginalny gol Mutu' (1)
  • valdex12 lat temu Bezpośredni link

    Sebastian kopnij bramke 😀

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.