admin
czwartek, 7 października 2010, 07:32

Puchar Polski Chełm / Ojciec i syn razem grają i strzelają!

Jacek BuryW drugiej rundzie chełmskiego PP najwięcej emocjo było w spotkaniu Unii Białopole ze Startem Krasnystaw. W normalnym czasie był remis 2:2 i musiała zostać zagrana dogrywka. Tutaj czwartoligowcy Jarosława Góry strzelili zwycięską bramkę.

Ciekawa sytuacja zaistniała w spotkaniu Hetmana Żółkiewka z rezerwami Startu Krasnystaw. Gospodarze wygrali 5:2. Bramki dla gości strzelili Jacek Bury i Sebastian Bury – ojciec i syn. Razem zagrali, razem strzelali. 6 października – tę datę zapamiętają obaj choć przegrali.


II runda Pucharu Polski ChOZPN

Unia Białopole – Start Krasnystaw 2:3 (po dogrywce)

Hetman Żółkiewka – Start II Krasnystaw 5:2

Agros Suchawa – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:5

Chełmianka II – LKS Włodawianka 1:1, karne 7:6 (Chełmianka – Włodawianka, rozgrywka na karne)

Unia Rejowiec – Granica Dorohusk 1:3

Brat Siennica Nadolna – Kłos Chełm 5:0

Bug Hanna – Ruch Izbica 1:4

krasnystaw24.pl


Komentarze do 'Puchar Polski Chełm / Ojciec i syn razem grają i strzelają!' (6)
 • PP12 lat temu Bezpośredni link

  „W drugiej rundzie chełmskiego PP najwięcej emocjo było w spotkaniu Unii Białopole ze Startem Krasnystaw. W normalnym czasie był remis 2:2 i musiała zostać zagrana dogrywka.” A w Chełmie jeszcze oprócz dogrywki były rzuty karne i nie skończyły się na pięciu seriach. To gdzie „najwięcej emocji” ? Rzecz niewymierna… Brawa dla rezerw Chełmianki.

 • Start II12 lat temu Bezpośredni link

  Może jeszcze razem zagrają, jest bardzo przyjemnie dla ojca i syna razem występować w jednej drużynie.

 • 28etihw12 lat temu Bezpośredni link

  no to włodawianka pokazała klasę. brawa dla rezerw chełmianki

 • Krasnystaw12 lat temu Bezpośredni link

  Kto zaliczył asystę przy bramce „SEBY”?

 • Michał12 lat temu Bezpośredni link

  do 28etihw
  A co ma pokazywać Włodawianka w takim pucharze ?
  Jeżeli gra w IV lidze, dobrze im idzie to się skupiają na lidze. Jak byli w V to zagrali też o PP bo V liga to nie jest poziom. !!

 • jkjkl12 lat temu Bezpośredni link

  Najważniejsze jest teraz skupienie na lidze przed nami trudne mecze trzeba zakończyć rundę jesienną na jak najwyższym miejscu żeby spokojnie przepracować zimowy okres przygotowawczy i bez kompleksów podejść do meczów rewanżowych wiosną:)

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.