admin
czwartek, 7 października 2010, 07:32

Puchar Polski Chełm / Ojciec i syn razem grają i strzelają!

Jacek BuryW drugiej rundzie chełmskiego PP najwięcej emocjo było w spotkaniu Unii Białopole ze Startem Krasnystaw. W normalnym czasie był remis 2:2 i musiała zostać zagrana dogrywka. Tutaj czwartoligowcy Jarosława Góry strzelili zwycięską bramkę.

Ciekawa sytuacja zaistniała w spotkaniu Hetmana Żółkiewka z rezerwami Startu Krasnystaw. Gospodarze wygrali 5:2. Bramki dla gości strzelili Jacek Bury i Sebastian Bury – ojciec i syn. Razem zagrali, razem strzelali. 6 października – tę datę zapamiętają obaj choć przegrali.

II runda Pucharu Polski ChOZPN

Unia Białopole – Start Krasnystaw 2:3 (po dogrywce)

Hetman Żółkiewka – Start II Krasnystaw 5:2

Agros Suchawa – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:5

Chełmianka II – LKS Włodawianka 1:1, karne 7:6 (Chełmianka – Włodawianka, rozgrywka na karne)

Unia Rejowiec – Granica Dorohusk 1:3

Brat Siennica Nadolna – Kłos Chełm 5:0

Bug Hanna – Ruch Izbica 1:4

krasnystaw24.pl

Komentarze do 'Puchar Polski Chełm / Ojciec i syn razem grają i strzelają!' (6)
  • PP8 lat temu Bezpośredni link

„W drugiej rundzie chełmskiego PP najwięcej emocjo było w spotkaniu Unii Białopole ze Startem Krasnystaw. W normalnym czasie był remis 2:2 i musiała zostać zagrana dogrywka.” A w Chełmie jeszcze oprócz dogrywki były rzuty karne i nie skończyły się na pięciu seriach. To gdzie „najwięcej emocji” ? Rzecz niewymierna… Brawa dla rezerw Chełmianki.

• Start II8 lat temu Bezpośredni link

Może jeszcze razem zagrają, jest bardzo przyjemnie dla ojca i syna razem występować w jednej drużynie.

• 28etihw8 lat temu Bezpośredni link

no to włodawianka pokazała klasę. brawa dla rezerw chełmianki

• Krasnystaw8 lat temu Bezpośredni link

Kto zaliczył asystę przy bramce „SEBY”?

• Michał8 lat temu Bezpośredni link

do 28etihw
    A co ma pokazywać Włodawianka w takim pucharze ?
    Jeżeli gra w IV lidze, dobrze im idzie to się skupiają na lidze. Jak byli w V to zagrali też o PP bo V liga to nie jest poziom. !!

• jkjkl8 lat temu Bezpośredni link

Najważniejsze jest teraz skupienie na lidze przed nami trudne mecze trzeba zakończyć rundę jesienną na jak najwyższym miejscu żeby spokojnie przepracować zimowy okres przygotowawczy i bez kompleksów podejść do meczów rewanżowych wiosną:)