admin
poniedziałek, 4 października 2010, 14:56

Efektowna Włodawianka

Takiego efektownego wyniku nie spodziewali się najwierniejsi kibice Włodawianki. Po meczu trener Marek Drob powiedział. – Obawialiśmy się tego spotkania, podeszlismy bardzo zmotywowani, ale nie taki diabeł straszny jak go malują.
Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym. Piłka spadła na nogę Chaciówki, ten wstrzelił ją w pole karne a akcje zakończył Igor Mussurets. Lublinianie odpowiedzieli błyskawicznie, szybką akcję prawą stroną przeprowadził Kubała zagrywając ją do Sebastianiuka, a ten umieścił ją w siatce. W 28 minucie padła bramka „stadiony świata”. Na 30 m. był Marcin Chaciówka, zszedł do środka i huknął jak z armaty. Piłka wpadła w samo okienko. Na 3:1 podwyższył młodziutki 16-letni Michał Budzyński. Dostał piłkę na wolne pole, urwał się obrońcy i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Młody „Budzik” również miał asystę przy czwartej bramce. Ominął obrońców Lublinianki z prawej strony i dośrodkował, do własnej bramki piłkę wpakował Chmielnicki. A więc beniaminek z Włodawy na własnym stadionie nie doznał jeszcze smaku porażki.

Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin 4:1 (3:1)

Bramki: Mossurec (20), Chaciówka (28), Budzyński (31), Chmielnicki (56 samobójcza) – Sebastianiuk (27).

WŁODAWIANKA: Wereszczyński – Roczon, Nielipiuk, Mossurec, Zdolski, Budzyński (80 Musz), Soroka, Gołąb, Borys (78 Banak), Chaciówka (68 Bornus), Rembiesa (68 Kuczyński).

LUBLINIANKA: Zapał – Paździor, Nogas, Łysek, Kubała (40 Chmielnicki), Zieliński (50 P. Kucharzewski), Sebastianiuk, Krupski (46 Josicz), Wieczorek (46 Oszast), Borowski, Góral.


Komentarze do 'Efektowna Włodawianka' (1)
  • heh12 lat temu Bezpośredni link

    A wszyscy Włodawiankę pisali na straty brawo chłopaki oby tak dalej 🙂

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.