admin
poniedziałek, 20 września 2010, 08:41

Orion gromi 4:0 na boisku beniaminka w Stoczku

W niedzielnym spotkaniu 7. kolejki IV ligi lubelskiej Orion Niedrzwica Duża pokonał na wyjeździe beniaminka ligi, Dwernicki Stoczek Łukowski.

Podopieczni Marcina Goździołki na początku zimowej przerwy poprzedniego sezonu byli murowanymi pretendentami do awansu. Dzisiaj Orion jest jednym z tych zespołów, którym w niedalekiej przyszłości w oczy może zajrzeć widmo spadku.

Jak dotąd Orion Niedrzwica Duża zajmując bezpieczną ale niepewną 11. pozycje z ośmioma punktami lepiej spisuje się na wyjazdach. W następnym tygodniu piłkarze Orionu u siebie podejmą Roztocze Szczebrzeszyn.


Dwernicki Stoczek Łukowski 0:4 Orion Niedrzwica Duża

Bramki: Gutek 2, Krężołek, Niedzielski

Krzysztof Kryk


Komentarze do 'Orion gromi 4:0 na boisku beniaminka w Stoczku' (1)
  • kibic12 lat temu Bezpośredni link

    Wedłyg mnie zespół z Niedrzwicy nie zasługuje na pozycje jaka zajmuje aktualnie w ligowej tabeli.Doszlo bardzo duzo nowych zawodników i to tylko kwestia czasu kiedy Orion zacznie urywac cenne punkty druzynom z gornej połki tabeli.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.