admin
czwartek, 16 września 2010, 08:44

Trener Sokółki: Motor był lepszym zespołem

W środowym spotkaniu zaległej 4. kolejki II ligi wschodniej Sokół Sokółka pokonał na wyjeździe lubelski Motor 1:0.

– Widowisko dzisiejszego meczu oceniam jako wielki bój. Mój zespół jeszcze uczy się 2-ligowej gry, stąd w każdym meczu trzeba pobiegać swoje, powalczyć. Nadarzyła nam się okazja po rzucie karnym, którego na szczęcie nie zmarnował Grzegorz Jóżwiak. Utrzymaliśmy ten wynik, chociaż łatwo nie było, bo akcje przeprowadzane przez Motor z minuty na minutę były coraz groźniejsze – mówił na konferencji prasowej trener Sokółki, Witold Mroziewski.

Nie zabrakło również choć ciepłych, to słabo gojących rany słów o piłkarzach Motoru Lublin S.A.

– Musze uczciwie powiedzieć, że pozycja jaką obecnie zajmuje Motor nie jest adekwatna do tego co pokazali dzisiaj podopieczni Bohdana Bławackiego. To naprawdę dobry zespół, bardzo dobry mechanizm i na pewno nie zasługują na to miejsce w którym obecnie są. Myślę i serdecznie tego życzę, aby z kolejki na kolejke było już tylko lepiej.

– Przed nami długa, ale i szczęśliwa droga do Sokółki. Musimy odpowiednio mądrze zregenerować siły ponieważ w najbliższą niedzielę czekają nas derby Podlasia z Ruch Wysokie Mazowieckie – zakończył Mroziewski.

Źródło: Magazyn Piłkarski


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.