admin
wtorek, 14 września 2010, 08:28

W środę Huczwa kontra Start Krasnystaw / Ukrainiec wyjechał

Od lewej: Pluta, Siwy, Szyper, Polikowski, Chariasz. Ukrainiec wyjechał z Krasnegostawu.W środę 15 września o godzinie 16:00 w Tyszowcach nasz Start rozegra zaległe spotkanie o mistrzostwo IV ligi. W pierwotnym terminie mecz nie odbył się ze względu na kiepski stan murawy po obfitych opadach deszczu. Bieniaminek w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrał z Huraganem 0:4 i zapewne ekipa Huczwy będzie chciała zrehabilitować się w meczu ze Startem. Dla „niebiesko-biało-czerwonych” to dopiero drugi wyjazd w sezonie. O zwycięstwo na pewno nie będzie łatwo, liczymy na emocjonujące widowisko.

Inna sprawa, że Start radzi sobie całkiem nieźle mając najmłodsze drużyny w IV i V lidze. Sukcesy odszoszą też juniorzy UKS Jedynka. Nie musi więc usilnie kupować, ani zabiegać o graczy z zewnątrz. Na przykład presji nie wytrzymał młody i utalentowany zawodnik Sergi Syywy z Ukrainy, który ocenił, ze gra za mało w IV lidze, rozwiązał umowę i wyjechał z miasta.

startkrasnystaw.futbolowo.pl / rd


Komentarze do 'W środę Huczwa kontra Start Krasnystaw / Ukrainiec wyjechał' (1)
  • sks12 lat temu Bezpośredni link

    mecz o 16 czy 16.30

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.