admin
piątek, 10 września 2010, 20:37

„Księstwo” w reżyserii Andrzeja Barańskiego / Zbigniew Masternak: – Zagram piłkarza

Zbigniew Masternak14 września w Górach Świętokrzyskich rozpoczynają sie zdjęcia do filmu „Księstwo” w reżyserii Andrzeja Barańskiego na podstawie trzech powieści autobiograficznych Zbigniewa Masternaka: „Chmurołap”, „Niech żyje wolność”, „Scyzoryk”. W filmie będzie obecnych wiele wątków piłkarskich – główny bohater to niespełniony piłkarz z powodu powaznej kontuzji kolana.

– Wystąpię w tym filmie – mówi Masternak. – Zagram pilkarza, który podczas treningu sfauluje głownego bohatera. Do tej sceny, która potrwa w filmie około minuty, przygotowywałem się przez pół roku, trenując w barwach Puławiaka Puławy. Zdjęcia z moim udziałem rozpoczną się 25 września na stadionie IV-ligowej Łysicy Bodzentyn.

hs / mz


Komentarze do '„Księstwo” w reżyserii Andrzeja Barańskiego / Zbigniew Masternak: – Zagram piłkarza' (2)
  • kretmaister12 lat temu Bezpośredni link

    Zbysiu, rola dla Ciebie jak ta lala… co jak co ale kopać po kościach to potrafisz perfecto 😛

  • robinho12 lat temu Bezpośredni link

    W barwach Puławiaka? Tam rzeczywiscie mozna sie nauczyć kpac po nogach

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.