admin
czwartek, 9 września 2010, 03:26

Rewelacyjny „Bobas”

Grzegorz Bornus poluje w koronę króla strzelców IV ligi?Włodawianka podejmowała w roli gościa, drużynę Roztocza Szczebrzeszyn. Drużyna przyjezdna rozgrywa wszystkie spotkania na wyjeździe z powodu rozbudowy stadionu.

Pierwsza minuty wskazywały na zacięty mecz, włodawski zespół mógł prowadzić, lecz po zamieszaniu w polu karnym udało się stoperom Roztocza wybić piłkę w aut. Lecz po za tą sytuacją nic więcej jednak się nie wydarzyło w pierwszej połowie. W drugiej części w drużynie włodawskiej doszło do zmiany wszedł Paweł Soroka0. W 60 i 68 min trener gospodarzy Marek Drob przeprowadził kolejne, a zarazem decydujące zmiany, weszli Michał Kuczyńki, Grzegorz Bornus i Paweł Kruk.

Pierwsza bramka w spotkaniu wpadła około 83min. w środku pola Michał Kuczyński ominął zawodnika dogrywając do Pawła Kruka, ten pięknym prostopadłym podaniem obsłużył kapitana drużyny Wojtka Wiecaszka który wzdłuż pola karnego zagrał piłkę, a tam gdzie trzeba był napastnik Grzegorz Bornus i umieścił ją w siatkce. W 85min. rzut wolny w odległości 28m przy lewej części boiska. Dobrym strzałem popisał się Więcaszek, bramkarz gości popełnił błąd wypluł piłkę, do niej doszedł Bornus i mamy 2:0. Tak więc drużyna Włodawianki pozostaje tylko z jedną porażką, remisem i trzema wygranymi.

Włodawianka – Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 (0:0)
1:0 – Grzegorz Bornus (83), 2:0 – Grzegorz Bornus (85).
WŁODAWIANKA: Wereszczyński – Roczon, Więcaszek, Banak, Mussurets, Chaciówka (68 Kruk),Borys (68 Bornus), Nielipiuk, Musz (60 Kuczyński), – Rembiesa, Zdolski (46 Soroka)


Komentarze do 'Rewelacyjny „Bobas”' (3)
 • Jarek11 lat temu Bezpośredni link

  Brawo Grzesiek Im Starszy Tym Lepszy:D

 • Anonim11 lat temu Bezpośredni link

  gratuluje :))

 • hej11 lat temu Bezpośredni link

  Bobas, Bobas 🙂

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.