admin
sobota, 4 września 2010, 12:17

3:3 / Transmisja radiogol.pl z Łęcznej

Damian Sońta z Piotrkowa TrybunalskiegoLubelskapilka.net rozmawia z DAMIANEM SOŃTĄ – twórcą i redaktorem naczelnym radioGol.pl = Dziś kolejny mecz Górnika w Łecznej, czy radiogol.pl przeprowadzi transmisje?

= Jasne, relacjonujemy wszystkie mecze z Łęcznej.

= Kto poprowadzi relację z zawodów?

= Michał Mitrut.

= Czy radiogol.pl nadal się rozwija w kierunku zdobywania kolejnych młodych dziennikarzy i sprawozdawców, nawiązywania współpracy z klubami, czy tez już osiągnęliście ten cel?

= Cel zawsze ten sam, ale sytuacja jest tak zmienna, ze jego osiągniecie to po prostu – normalna praca. Początek dzisiejszej relacji 17.40 –
Komentuje Michał Mitrut

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.