admin
wtorek, 24 sierpnia 2010, 10:36

Niedrzwica / IMPRESSA karmi, ksiądz funduje nagrody

Włodzimierz Mędykowski wygrał piłkę...(Foto: Łukasz Słotwiński)W meczu Orion – Start gospodarze ulegli drużynie z Krasnegostawu 0:1 po bramce Kamila Sawy w pierwszej połowie spotkania. Mimo że w drugiej połowie zespół z Niedrzwicy nieco się obudził to straty jednej bramki odrobić nie zdołał. W przerwie spotkania rozlosowane zostały upominki ufundowane przez Restaurację IMPRESSA znajdującą się w Niedrzwicy Dużej przy ulicy Bełżyckiej. Były to trzy karnety na dużą pizze a pełną ofertę naszego niedzielnego sponsora można oglądać tutaj – Restauracja Impressa. Ks. administrator Wiesław Cieszko fundator nagrody głównej – piłki z autografami zawodników, był również obecny na pierwszej połowie spotkania. Szczęśliwym wygranym był tym razem znany kibic Orionu Włodzimierz Mędykowski, który swoją wygraną postanowił pozostawić w klubie, aby w najbliższej przyszłości posłużyła, jako upominek dla młodzieży. Oto, co Pan Włodzimierz powiedział podczas odbioru nagrody:

Cieszę się z wygranej i cieszę się z zabawy, którą organizujecie. Niemniej chciałbym przekazać wygraną na rzecz klubu, tak, aby stała się nagrodą w przyszłości dla młodzieży Niedrzwickiej, która garnie się do sportu. Być może w najbliższym czasie klub zorganizuje jakiś turniej dla najmłodszych i na tego typu cel chciałbym tę piłeczkę przekazać.
Ja również dziękujemy wszystkim tym, którzy w formie finansowej wspomogli nasz Niedrzwicki klub i mam nadzieję, że w kolejnych tygodniach znajdą się inni sponsorzy, którzy pójdą śladem ks. Administratora oraz Sylwestra Wideńskiego – właściciela lokalu IMPRESSA.