admin
sobota, 21 sierpnia 2010, 10:41

Orion – Start / Atrakcje niedzielnego spotkania

Ksiądz Wiesław CieszkoKibice, którzy na niedzielnym spotkaniu ze Startem Krasnystaw zakupią cegiełki wartościowe i tym samym wspomogą nasz klub sportowy, będą mieli okazję wygrać drobne upominki.

3 karnety na dużą pizze ufundował właściciel lokalu IMPRESSA znajdującego się przy ulicy Bełżyckiej- Sylwester Wideński.

Dodatkową atrakcją będzie wysokiej klasy piłka z autografami naszych piłkarzy. Piłkę dla jednego ze szczęśliwców, którzy w niedzielę nabędą cegiełki wartościowe klubu Orion Niedrzwica, ufundował ks. administrator Wiesław Cieszko. Nasz duszpasterz podkreślał, iż ma nadzieję, że jego gest zachęci innych do włączenia się w tego typu działania. Czasem niewielkimi środkami finansowymi możemy w dużym stopniu uatrakcyjnić wspólną zabawę i mam nadzieję, że nasi Niedrzwicy drobni i więksi przedsiębiorcy, którym dobro klubu sportowego nie jest obojętne – pójdą w ślady księdza Administratora.

Losowanie piłki oraz 3 karnetów na dużą pizze w Restauracji IMPRESSA odbędzie się w przerwie niedzielnego spotkania. Zapraszamy serdecznie.

Źródło: orion-niedrzwica.pl / Łukasz Słotwiński


Komentarze do 'Orion – Start / Atrakcje niedzielnego spotkania' (1)
  • orion12 lat temu Bezpośredni link

    pod zdjęciem jest podpis Łukasz Cieszko a nasz ks. administrator nosi imię Wiesław 🙂

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.