admin
czwartek, 19 sierpnia 2010, 19:43

Start o bramkę lepszy

Byliśmy zespołem lepszym i wygraliśmy zasłużenie – mówi po meczu trener Startu Jarosław Góra. – W drugiej połowie mieliśmy jeszcze dwie stuprocentowe sytuacje do podwyższenia wyniku, Sparta z kolei stworzyła pół sytuacji i strzeliła nam gola. Goście byli groźni jedynie przy stałych fragmentach gry. Baliśmy się tego spotkania, bo przygotowania do sezonu nie były takie, jakie sobie określiliśmy. Na szczęści zarząd klubu stanął na wysokości zadania i skompletował kadrę. Nie wszyscy piłkarze są jednak dobrze przygotowani do rozgrywek. Myślę, że w kolejnych meczach będziemy prezentować się zdecydowanie lepiej. Od początku meczu nie grali nasi czołowi zawodnicy z poprzedniego sezonu Kamil Sawa, Artur Dowhoszyja, czy Szczepan Sawa.

– Z przebiegu gry zasłużyliśmy na remis – uważa Robert Szokaluk, prezes Sparty. – Start wyprowadził dwie kontry i strzelił nam dwa gole. Dwukrotnie ubiegł naszych zawodników Sebastian Sadowski. Poza tym gospodarze nic szczególnego nie zaprezentowali. W drugiej połowie to nasza drużyna miała wiecej z gry. Po strzelonym przez Kozioła golu kontaktowym mieliśmy szansę na wyrównanie, ale Ziarkowski trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Przegraliśmy w sumie na własne życzenie.

W drugiej kolejce Start Krasnystaw zmierzy się w niedziele 22 bm. o 16:00 z Orionem w Niedrzewicy Dużej, zaś Sparta Rejowiec u siebie w sobotę 21 bm. o 17:00 z Wieniawą Lublin.

Start Krasnystaw – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1
Bramki : 1:0 – Sadowski (30), 2:0 – Sadowski (34), 2:1 – Kozioł (57).

START: Ryć – Gutkowski, Banaszkiewicz, Gajewski(35 Witkowski), Rachwał, Pluta, Polikowski, Suduł(88 Mazurkiewicz), Syvyj, Chariasz, Sadowski(76 Kamil Sawa).
SPARTA: Sajecki – T. Adamiec, Machnikowski, Sandomirski, Borys(46 Kiejda), Chybiak(60 Głowacki), Rossa, M. Adamiec, Kwiatkowski(76 Lasota), Ziarkowski, Kozioł.

Źródło: Nowy Tydzień


Komentarze do 'Start o bramkę lepszy' (2)
  • ...12 lat temu Bezpośredni link

    Hehe ten Szokaluk to chyba za dużo pije jak widział spojenie słupka z poprzeczka bo Ziarkowski trafił w słupek ale ten który stoi za bramką i podtrzymuje siatkę.

  • ...12 lat temu Bezpośredni link

    jestem z rejowca i popieram kolege wyzej, ziaro trawil w slupek za bramka.. ale skoro dla pana szokaluka jest to spojenie to naprawde musi sie on znac na pilce…

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.