admin
czwartek, 12 sierpnia 2010, 07:35

Krzysztof Skiba (Orion Niedrzwica): – O nauce w szkole sportowej i nie tylko

Krzysztof Skiba w srodku (Foto: Łukasz Słotwiński)Krzysztof Skiba, jeden z najzdolniejszych juniorów Orionu wrócił właśnie z obozu sportowego organizowanego przez Lubelski Związek Piłki Nożnej. Znalazł się tam za sprawą Liceum o profilu sportowym im. Jana Pawła II, którego jest uczniem. Poprosiłem, aby w kilku zdaniach przedstawił nam charakter swojej nauki i plany na przyszłość:

– Moim trenerem jest Zbigniew Bartnik wiceprezes do spraw szkolenia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. W ciągu tygodnia mamy 12 godzin wychowania fizycznego. Główny nacisk na tych zajęciach położonych jest na piłkę nożną. Czasem gramy w „siatko-nogę” jak również w koszykówkę, ale bardziej zabawowo. Obok przygotowania kondycyjnego ćwiczymy bardzo dużo elementów taktycznych i strzeleckich. W swojej klasie mam kolegów między innymi ze Sparty Rejowiec, Wieniawy Lublin i Granicy Dorohusk. Generalnie są tam ludzie z całego województwa. Po szkole chciałbym dostać się na AWF i tam wybrać profil trenerski. Ewentualnie zostać nauczycielem wychowania fizycznego. więcej w orion-niedrzwica.pl

Łukasz SŁotwiński / orion-niedrzwica.pl


Komentarze do 'Krzysztof Skiba (Orion Niedrzwica): – O nauce w szkole sportowej i nie tylko' (1)
  • nowy12 lat temu Bezpośredni link

    ten skiba zero techniki aby siła ale mlody jeszcze ma czas

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.